Metal Fırtına 2 - Kurtuluş - Burak Turna

  Ekleyen: Larvell Jones Kategori:
  Derece

  Metal Fırtına 2 - Kurtuluş
  Burak Turna
  Profil Yayıncılık / Roman Dizisi

  Metal Fırtına 2 Kurtuluş, ilk kitaptan bu yana merak edilen soruların cevaplarını heyecanlı ve sürükleyici yepyeni bir olay örgüsüyle sunuyor. Abdullah Gül ve ekibi, kimlerin elinde?

  ABD'nin Türkiye'yi işgal girişimi üzerine diplomatik müzakerelerde bulunmak amacıyla Vaşington, DC'a hareket eden Abdullah Gül ve ekibi enterne edilmişti. Ekibin başına neler geldi, Dışişleri Heyeti ile ilgili planlar neydi? Planların arkasında kim vardı ve bağlantıları nerelere kadar uzanıyordu? Vaşington, DC'da patlayan bomba neleri değiştirdi?

  Vaşington'da patlayan atom bombasının sistemi zora sokması ve Türkiye işgalinin çıkmaza girmesi sonucu Başkan Bush görevden çekilmek zorunda kalmıştı. Yeni ABD hükümeti kimlerden oluşuyor, neyi hedefliyor? Türkiye hızla toparlanırken ateş bu sefer nerelere sıçrıyor? Amerikan yönetimine el koyan gizli bir grup, kimsenin beklemediği bir anda tekrar harekete geçerken yeni hedef neresi? Türk, Amerikan ve Rus politikacılar zamana karşı yarışıyor. Gri Takımın içinde köstebek mi var? Ortadoğu'ya nihai barışı getirmek isteyen Türkiye bunu başarabilecek mi?
  (Tanıtım Bülteninden)


  Türkçe
  232 s. -- Kuşe-- Ciltsiz -- 14 x 21 cm
  İstanbul, 2014
  ISBN : 9789759964856
  Genel Yayın Yönetmeni : Cem Küçük Genel Koordinatör : Münir Üstün


  NOT: Açılan sayfada 5sn bekledikten sonra butonuna tıklatın.
  Leave a Reply